משלוח חינם בקניה מעל 700 ש”ח

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

 מתנות לעובדים

יש משהו מיוחד בתקופת החגים. זה זמן של שמחה, חגיגה והכרת תודה. וכשזה מגיע לחגיגה בעסק, זו גם הזדמנות עבור המעסיקים להראות את הערכתם לעובדים החרוצים שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי הענקת מתנות, ובחירה פופולרית אחת היא כרטיסי גיפט כארד, או לחלופין שלל מתנות שימושיות. 

מתנות לעובדים – הכרת תודה

חגי ישראל מספקים הזדמנות מושלמת להביע תודה לעובדים שלך על מסירותם ותרומתם במהלך השנה. מתן מתנות הוא מחווה משמעותית המטפחת תחושת אחווה והערכה בקרב חברי הצוות. נתינת מתנות לעובדים של ברלה נהוגה בארץ בראש השנה ובחג הפסח והאמת העובדים המסורים מחכים לרגע הזה וישמחו לקבל אות הערכה על עבודתם הקשה. במקומות עבודה רבים הרחיבו את המעגל ויש גם מתנות ייעודיות שמוענקות במועדים נוספים כמו חנוכה, פורים ועוד. 

כוח הבחירה האישית

בכל הנוגע לבחירת המתנה המתאימה לעובדים שלכם, כרטיסי מתנה הפכו לאופציה פופולרית בשנים האחרונות. הם מציעים גמישות, ומאפשרים לעובדים לבחור משהו שמביא להם שמחה. כרטיסי מתנה מספקים לעובדים את החופש לבחור פריט המתאים להעדפותיהם ולצרכים האישיים שלהם. בין שזה גיפט כארד לכל מוצריו שהאתר ספר מסקרן, גאדג’ט חדש למטבח או טיפול ספא, האפשרויות הן אין-סופיות. על ידי הענקת המתנה, המעביד מכיר באינדיבידואליות של העובדים והוא מעניק להם את הכוח לבחור מתנה שבאמת מתאימה להם אישית.

הרבגוניות של המתנה

בחירה מגוונת של מתנות לעובדים הנותנת מענה לתחומי העניין והטעמים המגוונים של העובדים שלך. לדוגמה, אם יש לך חברי צוות שמתלהבים מתיקים, אפשר לתת להם אופציה בקטגוריה זו, אם אחרים נהנים לבשל ולהתנסות במתכונים חדשים, ציוד מטבח יכולה להיות אפשרות מושלמת עבורם. המפתח הוא לבחור את האופציות המיטביות הקשורות אל התחביבים ותחומי עניין של העובדים וגם של בני המשפחה שלהם. אפשרות נוספת היא בחירה של מתנות שהשווי שלהן הוא זהה וזאת מתוך אתר המתנות המשמש לכך. בדרך זו כל אחד מהם בוחר מוצר אחד כיוון שהוא זקוק לכך ולכן זוהי ההעדפה שלו. 

נוחות בבחירת מתנות לעובדים

החיים שלנו יכולים להיות עמוסים ותזזיתיים ולכן לא תמיד אפשר למצוא את הזמן ללכת לקניות או לחפש את המתנה המושלמת. כאשר מקבלים מתנות לעובדים נהנים מהמוצר שנבחר או לחלופין מכרטיס המתנה וכך אפשר לחסוך לכולם זמן ומאמץ. ולעובדים כי הם נהנים מהמשלוחים התואמים את הצורך שלהם.

כאשר החגים מתקרבים, זה זמן אידיאלי לחשוב איך להפגין הערכה לעובדים וזאת באמצעות מתנות החג. כאשר מעניקים לעובדים את החופש לבחור מתנה המתאימה להעדפות האישיות שלהם, כולם מרוצים מתהליך זה.

כשאתם מתכננים את חגיגות החג שלכם, זכרו את סגולת הנתינה ואת השמחה שהיא יכולה להביא לחייהם של העובדים שלכם ולכן הזמינו דרך האתר של ברלה את המוצרים שהם הנכונים ביותר לעובדים המסורים.